Beton na ścianę w salonie – jaki wybrać?

Jaki beton wybrać?

Beton jako najczęściej i najchętniej używany materiał obecnego oraz ubiegłego stulecia ma prawie nieskończony zakres zastosowań. Widzimy go podczas podróży samochodem, bo kształtuję Polską infrastrukturę, widzimy go również na budynkach mieszkalnych i biurowych. 

Dlaczego warto wybrać beton na ścianę w salonie?

Inspiracja, która płynie z otoczenia powoduje, że coraz chętniej używamy betonu na ściany w salonie, pokoju bądź kuchni. Rozwiązania betonowe oferowane przez producentów betonu w Polsce są coraz bardziej zaawansowane oraz oferują dużą gamę kolorów oraz faktur. Należy jednak pamiętać, aby decydując się na wybór dostawcy wybierać doświadczone firmy o pewnej sytuacji rynkowej tzn. takie których działalność nie kończy się na chwilę przed upływem gwarancji. Każdy kto chce uzyskać indywidualny charakter wnętrza swojego domu, biura lub mieszkania powinien w pierwszej kolejności zorientować się ile firm wykonawczych w okolicy wykonuje takie prace a następnie ustalić jaki materiał będzie użyty do wykonania prac.

Jak można uzyskać beton na ścianę w salonie?

Beton na ścianie w salonie można uzyskać na kilka sposobów, najprostszym jest wykonanie w formie monolitycznej podczas budowy domu tzn. na etapie projektowania lub budowy dobrze jest przewidzieć, że mieszankę z betonu architektonicznego będziemy wlewać w szalunek systemowy. Jeżeli jednak mamy już obiekt istniejący i nie jest możliwe wykonanie takich prac możemy wspomóc się specjalistycznymi produktami CEMEX. Wykonanie ścian betonowych w salonie można zrobić poprzez np. betony natryskowe CEMShot oraz cienkowarstwowe posadzki dekoracyjne. W każdym przypadku należy pamiętać, żeby przed dokonaniem wyboru uzyskać informację od przeszkolonego wykonawcy lub dostawcy produktu – informacje takie powinny jasno mówić o sposobie aplikacji oraz pielęgnacji na etapie wbudowania oraz określać sposób pielęgnacji w czasie kiedy będziemy użytkować dom lub mieszkanie.

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt