Kalkulator posadzki anhydrytowej

Określ powierzchnię Prośba o dokładną wycenę

1
2

   Zabezpieczenie przed robotami dla formularza kontaktowego.
   Szacunkowa cena*
   Imię i nazwisko*
   Nazwa firmy
   E-mail*
   Numer telefonu*
   Adres budowy*
   Kod pocztowy*
   Typ obiektu*
   Szacunkowy termin realizacji*
   Wiadomość*
   Załącznik
   Dodatkowe informacje: Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska Sp. z o.o. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności..

   SZACUNKOWA CENA

   (/m2 bez VAT)

   Szacunkowa cena obejmuje materiał – wylewkę SUPAFLO ECONOMICAL, transport na plac budowy w odległości do 30 km od zakładu produkcyjnego, pompowanie i fachowe ułożenie wylewki anhydrytowej. W razie zmiany wariantu SUPAFLO oraz większej odległości od zakładu produkcyjnego cena może ulec zmianie. Niniejsza kalkulacja (szacunkowa cena netto) nie stanowi złożenia oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, wypełnij formularz w kolejnym kroku, a skontaktuje się z Tobą certyfikowany wykonawca CEMEX Xperts, który przygotuje precyzyjną wycenę po ustaleniu wszelkich szczegółów.

   Jak obliczyć objętość posadzki

   Posadzka anhydrytowa od CEMEX to kompleksowe rozwiązanie – produkt i jego wbudowanie. Skorzystaj z poniższego kalkulatora dla produktu SUPAFLO, aby uzyskać szybką i darmową wycenę online. Podaj powierzchnię i grubość posadzki oraz ewentualnie zaznacz opcje dodatkowe. Otrzymasz szacunkową cenę obejmującą materiał, jego transport i pompowanie a następne fachowe ułożenie. Aby poznać dokładną cenę wypełnij formularz a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel CEMEX by ustalić niezbędne szczegóły pozwalające przygotować precyzyjną wycenę. Jeśli potrzebujesz również wyceny izolacji z pianobetonu INSULARIS PIANO, skorzystaj z naszego Kalkulatora ceny pianobetonu.