Beton Częstochowa woj. śląskie - betoniarnia CEMEX

Częstochowa beton towarowy, architektoniczny i konstrukcyjny

Witamy serdecznie i zapraszamy do wizyty w wytwórni betonu CEMEX w Częstochowie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji betonu towarowego – konstrukcyjnego i posadzkowego, jak i zapraw murarskich. Projektujemy wysokiej jakości mieszanki betonowe z uwzględnieniem konkretnych oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z oferowaną przez nas gamą produktów oraz do zakupów w betoniarni w Częstochowie.

Dostarczamy beton do następujących: 
  • powiatów: Częstochowa, częstochowski, kłobudzki, myszkowski
  • miejscowości: Częstochowa, Kłobuck, Myszków

Wytwórnia betonu towarowego Częstochowa

ul. Legionów 186f
42-200 Częstochowa
34 389 35 74 Marek Blada 693 636 123

Nasze realizacje

Hala Widowiskowo – sportowa

Hala sportowa w Częstochowie jest areną walk bokserskich, odbywają się tutaj mecze piłki ręcznej i siatkowej, a także różne eventy okolicznościowe. Konstrukcja budynku powstała dzięki wysokiej jakości betonom dostarczonym przez wytwórnię betonu CEMEX.

Wydział Nauk Społecznych AJD

Betoniarnia CEMEX dostarczała także beton na budowę Wydziału Nauk Społecznych AJD w Częstochowie. Jest to jeden z najnowocześniejszych budynków w całym województwie.

Przebudowa DK1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK46, połączenie z ul. Srebrną

Do budowy bezkolizyjnego węzła drogowego oraz mostu drogowego nad Wartą została użyta specjalnie zaprojektowana mieszanka betonowa przez pracowników wytwórni betonu CEMEX – jej cechą charakterystyczną jest wyjątkowa trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.