Beton Katowice, Tychy woj. śląskie - betoniarnia CEMEX

Katowice, Tychy beton towarowy, architektoniczny i konstrukcyjny

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia wytwórni betonu w Tychach, z dowozem m.in. do Katowic. Nasza marka CEMEX to synonim wysokiej jakości betonu towarowego – zarówno posadzkowego, jak i konstrukcyjnego. W ofercie posiadamy również zaprawy murarskie. Komponowane przez nas mieszanki betonowe spełniają nie tylko najwyższe standardy, lecz także wszystkie oczekiwania Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów oraz do zakupów w betoniarni w Tychach.

Dostarczamy beton do następujących: 

  • powiatów: bieruńsko-lędziński, Katowice, mikołowski, oświęcimski, Tychy
  • miejscowości: Bieruń, Lędziny, Katowice, Mikołów, Oświęcim, Tychy

Wytwórnia betonu towarowego Tychy

ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy
32 661 16 32 Krzysztof Staniek 665 101 918 Ewa Sokołowska 695 361 058

Nasze realizacje

Przebudowa DK1, budowa nowego wiaduktu drogowego

Wytwórnia betonu CEMEX w Tychach dostarczała beton na jedną z największych inwestycji drogowych w województwie śląskim. Zastosowano wysokiej jakości betony towarowe i mostowe co pozwoliło na poprawę płynności ruchu a co za tym idzie przysłużyło się ograniczeniu ryzyka wypadków i wpłynęło na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.

Budowa bloku fluidalnego w elektrociepłowni

Betoniarnia CEMEX dostarczała beton na budowę bloku fluidalnego w elektrociepłowni Tychy, który zapewnia ciągłość dostaw ciepła dla miasta. Zastosowany został specjalnie zaprojektowany na potrzeby projektu beton, o szczególnych właściwościach wytrzymałościowych.

Promenada – nabrzeże nad jeziorem Paprocany

Nabrzeże Jeziora Paprocańskiego zostało uhonorowane w konkursie „Polska Architektura XXL” za najlepiej urządzoną przestrzeń publiczną. Konstrukcja niezwykłej drewnianej promenady w kształcie fali powstała przy wykorzystaniu betonu jamistego oraz betonów mostowych dostarczonych z wytwórni betonu CEMEX w Tychach.