Dlaczego nie wolno dolewać wody do betonu, który jest zbyt gęsty?

Dlaczego nie wolno dolewać wody do betonu, który jest zbyt gęsty?

Dolewanie wody na budowie jest niedozwolone, ponieważ w ten sposób obniżamy parametry stwardniałego betonu, a więc na własne życzenie psujemy zamówiony produkt. Jeśli mieszanka betonowa będzie układana ręcznie należy ten fakt skonsultować przed zamówieniem betonu i dobrać konsytencję (ciekłość) mieszanki odpowiednio do elementu i sposobu układania. Korekty ciekłości betonu na budowie można dokonać tylko przy użyciu specjalnych domieszek chemicznych przeznaczonych do tego celu. Przeczytaj więcej o zagrożeniach związanych z dodawaniem wody do betonu.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.