Jaką wybrać izolację termiczną pod wylewkę SUPAFLO?

Jaką wybrać izolację termiczną pod wylewkę SUPAFLO?

Prawidłowo wykonana izolacja termiczna jest bardzo ważnym elementem konstrukcji podłogi.  Optymalną izolacją termiczną pod wylewkę SUPAFLO jest INSULARIS PIANO

INSULARIS PIANO to pianobeton produkowany na wytwórniach betonu i dostarczany na budowę w postaci płynnej gotowy do użycia. Ten pianobeton skutecznie zastąpi styropian – przeczytaj więcej

Stosowanie INSULARIS PIANO pod podkład podłogowy pozwala na dokładne wyrównanie podłoża i w konsekwencji, na niższe zużycie materiału jastrychowego, nawet o 20%. Wykonawca ma pewność, że grubość w każdym miejscu będzie taka sama, w porównaniu do układania na warstwie z płyt styropianowych, których równy poziom jest zależny od staranności wykonania chudego betonu lub stropu.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że INSULARIS PIANO jest materiałem całkowicie niepalnym. Poprawia więc bezpieczeństwo pożarowe obiektów. Z kolei jego niska masa umożliwia zastosowanie np. na stropach drewnianych.

INSULARIS PIANO doskonale sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym, gdzie instalacje najczęściej projektowane są w podłodze. Dzięki swoim właściwościom możemy mieć pewność, że izolacja termiczna zostanie poprawnie wykonana, co wpłynie na stabilność i funkcjonalność całego układu posadzkowego. 

INSULARIS PIANO to również doskonały materiał do remontowanych obiektów – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyrównanie powierzchni po starych, skutych wylewkach czy wypełnienie stropów łukowych, INSULARIS PIANO sprawdza się znakomicie.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.