Dostawa w 48h*
Fachowe doradztwo techniczne
Najwyższa jakość

* w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, siły wyższej lub przyczyn technologicznych, termin dostawy może ulec zmianie

WYBIERZ NAJLEPSZY
BETON NA DOM

EKOLOGICZNY

przyjazny środowisku, wybierając go
przyczyniasz się do ograniczenia
emisji CO2 do atmosfery!

PEWNY

beton konstrukcyjny o 3-krotnie
wydłużonej gwarancji

WYTRZYMAŁY

idealny do betonowania w podwyższonych
temperaturach, zapewnia większą
wytrzymałość długoterminową

XtraBET to rodzina specjalistycznych betonów konstrukcyjnych przeznaczonych na elementy konstrukcyjne budynków. Wybierz wariant najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

EKONOMICZNE
ROZWIĄZANIE

SZCZEGÓLNIE WYGODNY
PRZY WBUDOWYWANIU

WYJĄTKOWA ODPORNOŚĆ
I WYTRZYMAŁOŚĆ

Przed wbudowaniem mieszanki betonowej warto się zastanowić nad kilkoma rzeczami, m.in. ilością osób w brygadzie wznoszącej budynek. Jeśli osób jest mało, warto zamówić beton konstrukcyjny do budowy domu XtraBET Optimum. Charakteryzuje się tym, że jest bardziej płynny, co sprawia, że nie wymaga takich nakładów sił pracy jak przy standardowych rozwiązaniach.

Jeśli zaś betonujemy elementy konstrukcyjne narażone na zarysowania powierzchniowe, warto zainwestować w beton XtraBET Premium. Beton w swoim składzie ma włókna polipropylenowe. Dzięki temu beton jest bardziej odporny na powstawanie mikrorys skurczowych, co poprawia trwałość całej konstrukcji.

W przypadku gdy dysponujemy kilkuosobową brygadą pracowników wyposażonych w urządzenia zagęszczające (buławy, listwy wibracyjne), możemy zamówić beton XtraBET Standard, który charakteryzuje się również wysoką jakością ale jest przy tym rozwiązaniem ekonomicznym.

Dowiedz się więcej o betonach XTRABET