Beton płukany – jakie jest jego możliwe zastosowanie?

Zanim kupisz beton

Betony płukane w naturalny sposób komponują się zarówno z otaczającą nas zabudową, jak i naturą. W trakcie opracowywania technologii tego rodzaju betonu, najważniejszym punktem działań było sprostanie wymaganiom jakie stawiają przed nami Klienci. DECO STONE pozwala tworzyć ujmujące i niesamowite kompozycje w połączeniu z kamieniem, metalem, drewnem oraz kostką brukową. Dzięki możliwości zastosowania betonów płukanych nie stawiamy granic wyobraźni, a nowe technologie pozwalają tworzyć jeszcze bardziej zaskakujące formy i bogatsze barwy.

Technologia płukanych nawierzchni betonowych DECO STONE pozwala nie tylko na wysokiej jakości estetyczne wykończenie,

ale również podnosi komfort w czasie ich użytkowania, a także zmniejsza koszty eksploatacyjne na przestrzeni lat. Długowieczność technologii betonowych jest doceniana, gdyż stosowana jest od wielu lat, a jej popularność ciągle rośnie. Najważniejszymi zaletami betonu płukanego są jego trwałość oraz prostota wykonania. Wypłukane kamienie charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, przez co użytkowane nawierzchnie nie ulegają szybkiej degradacji tak jak nawierzchnie z kostek brukowych.

 Mieszanki betonowe dedykowane w/w. technologii są projektowane w taki sposób, aby sprostać nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym oraz przetrwać warunki zimowe panujące w Polsce. Betony płukane, dzięki zastosowaniu nowoczesnych domieszek chemicznych, pozwalają na spełnienie wymogów technologicznych i użytkowych. W konsekwencji możemy cieszyć się zrealizowaną inwestycją przez kolejne lata.

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt