Beton na ścianę w salonie – jaki wybrać?

Beton na ścianę w salonie – jaki wybrać?

Dlaczego warto wybrać beton na ścianę w salonie?

Beton jako najczęściej i najchętniej używany materiał obecnego oraz ubiegłego stulecia ma prawie nieskończony zakres zastosowań. Widzimy go podczas podróży samochodem, bo kształtuję Polską infrastrukturę, widzimy go również na budynkach mieszkalnych i biurowych. Inspiracja, która płynie z otoczenia powoduje, że coraz chętniej używamy betonu na ściany w salonie, pokoju bądź kuchni. Rozwiązania betonowe oferowane przez producentów betonu w Polsce są coraz bardziej zaawansowane oraz oferują dużą gamę kolorów oraz faktur. Należy jednak pamiętać, aby decydując się na wybór dostawcy wybierać doświadczone firmy o pewnej sytuacji rynkowej tzn. takie których działalność nie kończy się na chwilę przed upływem gwarancji. Każdy kto chce uzyskać indywidualny charakter wnętrza swojego domu, biura lub mieszkania powinien w pierwszej kolejności zorientować się ile firm wykonawczych w okolicy wykonuje takie prace a następnie ustalić jaki materiał będzie użyty do wykonania prac.

Jak można uzyskać beton na ścianę w salonie?

Beton na ścianie w salonie można uzyskać na kilka sposobów, najprostszym jest wykonanie w formie monolitycznej podczas budowy domu tzn. na etapie projektowania lub budowy dobrze jest przewidzieć, że mieszankę z betonu architektonicznego będziemy wlewać w szalunek systemowy. Jeżeli jednak mamy już obiekt istniejący i nie jest możliwe wykonanie takich prac możemy wspomóc się specjalistycznymi produktami CEMEX. Wykonanie ścian betonowych w salonie można zrobić poprzez np. betony natryskowe CEMShot oraz cienkowarstwowe posadzki dekoracyjne. W każdym przypadku należy pamiętać, żeby przed dokonaniem wyboru uzyskać informację od przeszkolonego wykonawcy lub dostawcy produktu – informacje takie powinny jasno mówić o sposobie aplikacji oraz pielęgnacji na etapie wbudowania oraz określać sposób pielęgnacji w czasie kiedy będziemy użytkować dom lub mieszkanie.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.