Czym można zastąpić styropian podłogowy?

Czym można zastąpić styropian podłogowy?

Styropian podłogowy jest podstawowym materiałem izolacyjnym wykorzystywanym do izolacji termicznej w układzie podłogowym. Nie mniej jednak w niektórych sytuacjach korzystniej jest wykorzystać inne materiały. Doskonałą alternatywą dla styropianu jest INSULARIS PIANO, który świetnie sprawdza się w sytuacjach trudnych. Jeśli mamy nierówny, chudy beton lub strop albo kiedy mamy do czynienia z dużą liczbą przewodów instalacyjnych, układanie styropianu zaczyna być kłopotliwe. Nietrudno o mostek termiczny czy akustyczny w miejscach, gdzie płyty styropianu docięte zostały niedokładnie, a pustki uzupełniono sypkimi materiałami. Tych problemów można uniknąć, stosując INSULARIS PIANO 400 – płynny pianobeton, który dokładnie otula wszelkie przewody, a po stwardnieniu ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość niż styropian. Nie klawiszuje, nie ulega odkształceniom sprężystym, zabezpieczając ułożony na nim podkład podłogowy przed pękaniem, a w dodatku jest odporny na niszczenie izolacji termicznej przez gryzonie i inne szkodniki.

INSULARIS PIANO doskonale sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym, gdzie instalacje najczęściej są przewidziane w podłodze. Dzięki swoim właściwościom możemy mieć pewność, że izolacja termiczna zostanie poprawnie wykonana, co wpłynie na stabilność i funkcjonalność całego układu posadzkowego.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.