Sprawdź cenę betonu i złóż zamówienie w betoniarniach CEMEX

Sprawdź cenę betonu i złóż zamówienie w betoniarniach CEMEX

Zakup betonu w CEMEX Polska

Jeżeli chciałbyś otrzymać wstępną cenę betonu lub poradę skontaktuj się z nami wybierając najbardziej wygodną dla Ciebie formę kontaktu.

Natomiast jeśli jesteś zdecydowany na zakup betonu zapraszamy do kontaktu
z naszym przedstawicielem handlowym w celu umówienia spotkania i dopełniania formalności.

Biura wytwórni otwarte są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 (standardowo proces produkcji na wytwórniach odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00). Pamiętaj, aby przebywając na terenie wytwórni zachować ostrożność.

Podczas wizyty na wytwórni, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji (szacunkowa ilość betonu, rodzaj obiektu i element konstrukcyjny, na który zostanie wykorzystany beton, lokalizacja budowy, planowany termin dostawy) zostanie dobrany odpowiedni rodzaj i cena betonu.

Następnie zostanie spisany dokument zamówienia, określony termin dostawy, cena betonu oraz sposób rozliczenia. Za kupowane materiały możesz zapłacić gotówką, kartą debetową, kartą kredytową lub przelewem. Płatność musi zostać dokonana przed realizacją zamówienia. Jeśli jednak prowadzisz firmę i chciałbyś uzyskać kredytowanie przygotuj niezbędne dokumenty: odpis z KRS lub zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej, nadanie NIP, nadanie REGON, zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US (lub oświadczenie w tej sprawie). Procedura weryfikacji może potrwać od kilku dni do tygodnia.

Dodatkowe informacje związane z zakupem i dostawą:

 • metr sześcienny betonu waży ok. 2 200 kilogramów
 • najmniejsza ilość, jaką może wymieszać większość naszych wytwórni, to około 0,5 m3
 • transport betonu na miejsce wbudowania może odbyć się betonomieszarkami wytwórni lub możesz odebrać go sam; przy transporcie z wytwórni, minimalna ilość jednorazowego ładunku wynosi 7,0 m3, przy zamówieniach mniejszych zostanie doliczona dopłata za niepełny ładunek
 • do miejsca wbudowania muszą prowadzić drogi, po których mogą poruszać się pojazdy ciężarowe
 • jeśli rozładunek betonu ma być dokonany przy użyciu pompy, miejsce rozładunku musi być odpowiednio przygotowane (przestrzeń, utwardzone podłoże), by umożliwić rozstawienie pompy
 • standardowo od momentu wymieszania składników, beton powinien zostać wbudowany w czasie nie dłuższym niż 90 min, zatem należy pamiętać o sprawnej organizacji rozładunku w miejscu dostawy

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.