Produkcja betonu w betoniarniach CEMEX

Produkcja betonu w betoniarniach CEMEX

W CEMEX Polska beton towarowy wytwarzany jest w ok. 40 wytwórniach betonu (stacjonarnych i mobilnych) zlokalizowanych na terenie kraju. Mieszanka betonowa jest produkowana ze składników o najwyższej jakości, zgodnych z obowiązującymi europejskimi standardami (normami PN-EN). Beton zwykły i towarowy wytwarzany jest w nowoczesnych węzłach betoniarskich, w których komputerowe sterowanie pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na produkcję betonu i wytwarzanie produktu.

Co przemawia za wyborem wytwórni betonu CEMEX?

Wytwórnie CEMEX Polska wyposażone są w odpowiednie urządzenia: silosy, zasobniki, kontenery, systemy dozujące itp. umożliwiające takie magazynowanie i użytkowanie materiałów, aby nie dochodziło do zmiany ich właściwości na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych, zmieszania lub zanieczyszczenia. Dzięki specjalnym instalacjom grzewczym, podgrzewającym wodę i kruszywa, produkcja prowadzona jest również w okresie zimowym. Posiadamy również odpowiednie pojazdy do przewozu betonu (beton z gruszki).

Co jest istotne w kontekście produkcji betonu?

W trakcie produkcji betonu dbamy nie tylko o jakość surowców i wyrobów gotowych (beton zwykły, beton towarowy, beton z gruszki i innych), ale również o środowisko. Aby zminimalizować uciążliwości dla środowiska, na bieżąco kontrolowana jest szczelność wszystkich urządzeń dozujących, a produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym. Urządzenia do recyklingu, pracujące w naszych wytwórniach, pozwalają na segregację niewykorzystanej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które wykorzystywane są ponownie w produkcji.

 

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.