Czy element konstrukcyjny będzie narażony na działanie czynników atmosferycznych?

Czy element konstrukcyjny będzie narażony na działanie czynników atmosferycznych?

Czy widziałeś kiedyś idąc ulicą odpadające płatami fragmenty betonowej nawierzchni lub odsłonięte kruszywo na płytkach chodnikowych. To efekt niekorzystnego oddziaływania mrozu oraz środków odladzających używanych w okresie zimowym do rozpuszczania lodu z nawierzchni.

Jaki beton zastosować na elementy konstrukcyjne narażone na działanie mrozu?

Jeśli planujesz wykonać z betonu element konstrukcyjny, który będzie narażony na oddziaływanie mrozu (np. chodnik lub dojazd do garażu) nie wystarczy zwykły beton. W takich przypadkach lepiej skorzystać z naszej oferty betonów mrozoodpornych, które wytrzymają każdy mróz a nawet posypywanie ich solą odladzającą. Pamiętaj jednak, że wybierając beton należy wziąć pod uwagę zarówno właściwości mieszanki dostarczanej na budowę jak i późniejsze warunki pracy betonu (tzw. klasy ekspozycji betonu). Z tego powodu przed dokonaniem ostatecznej decyzji zawsze skonsultuj się z naszym doradcą – to nic nie kosztuje, a będziesz mieć pewność dokonania właściwego wyboru.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.