Beton na fundamenty domu

Opis Zastosowania

beton na fundamenty domuFundament jest podstawą każdej budowli i w związku z tym jednym z najważniejszych elementów konstrukcji budynku. Zastosowanie do niego odpowiednich materiałów i jego poprawne wykonanie jest szczególnie ważne, gdyż wszelkie błędy zarówno w doborze betonu jak i wykonawstwie są praktycznie nie do naprawienia. Z tego względu na betonie na fundament nie warto oszczędzać.

Jakie właściwości musi mieć beton na fundamenty?

Beton na fundamenty musi mieć odpowiednią wytrzymałość, ale również być odpornym na korozję wywołaną dostępem wilgoci i dwutlenku węgla, zwaną karbonatyzacją. Karbonatyzacja betonu prowadzi do szybkiej korozji stali zbrojeniowej, która w miarę upływu czasu traci swoją funkcję. Szalenie istotna jest również odpowiedni dobór konsystencji betonu na fundamenty gdyż zbyt gęsta mieszanka utrudnia prawidłowe jej zagęszczenie w szalunku.

O czym należy pamiętać wybierając beton na fundamenty?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na fundamenty należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak
np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.