Beton na podjazd, parking, drogę, chodnik i na plac

Opis Zastosowania

Beton na podjazd, parking, drogę, chodnik i na plac

Na co należy zwrócić uwagę wybierając beton na podjazd, parking czy drogę?

Zastosowanie betonu na podjazd, parking oraz drogę niesie ze sobą wiele korzyści. Beton jest materiałem odpornym na koleinowanie, jest jasny i nie nagrzewa się do tak wysokich temperatur w okresie letnim jak np. asfalt. Jednak, aby beton spełnił swoją funkcję musi być przede wszystkim trwały. Drogi, parkingi i place narażone są na niekorzystne oddziaływanie środków odladzających. Z tego względu do budowy dróg, parkingów oraz placów polecamy stosowanie betonów, które są odporne na oddziaływanie mrozu w obecności środków odladzających (soli). No i jeszcze jedna bardzo ważna cecha – nawierzchnia powinna być ładna i ciekawa pod względem wizualnym.

W przypadku wykonywania nawierzchni na terenach gospodarstw rolnych, dochodzi jeszcze kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę – jest to ścieranie nawierzchni przez ciężki sprzęt gospodarski (głównie ciągniki rolnicze z ładowaczami czołowymi) oraz korozja chemiczna i biologiczna (obecność obornika, środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych).

O czym należy pamiętać wybierając beton na podjazd, parking czy drogę?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na podjazd, parking czy drogę należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.