Beton na ogrodzenie, zaprawy budowlane

Opis Zastosowania

Beton na ogrodzenie, zaprawy budowlane

Podczas budowy ogrodzenia, tak jak w przypadku budowy domu, zaczynamy od wyboru właściwego betonu na ogrodzenie i postawienia fundamentu. Fundament pod ogrodzenie nie musi być tak masywny jak w przypadku domu, jednak zaleca się jego zazbrojenie, gdyż w przypadku nierównomiernego osiadania gruntów (szczególnie, jeżeli grunty pod fundamentem są niejednorodne) zwykle dochodzi do spękania zarówno samych fundamentów, jak i murków na nim posadowionych. Bardzo ważne jest również, aby fundament ogrodzenia posadowić poniżej strefy przemarzania gruntu.

Jaki beton na ogrodzenie lub zaprawy budowlane warto wybrać?

W przypadku wykonywania ogrodzenia z betonu architektonicznego sam wybór odpowiedniego betonu na ogrodzenie to nie wszystko. Należy także zadbać o właściwy dobór szalunków i preparatów chemicznych umożliwiających ich późniejsze rozebranie bez szkody dla powierzchni betonu.

Do budowy ogrodzeń z cegły lub pustaków, doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie gotowych zapraw budowlanych XtraMUR. Z punktu widzenia inwestora zastosowanie gotowych zapraw budowlanych to wiele korzyści a główna z nich brak konieczności zapewniania źródła energii elektrycznej na placu budowy.

O czym należy pamiętać wybierając beton na ogrodzenie lub zaprawy budowlane?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na ogrodzenie należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak
np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.