Beton na posadzkę w garażu

Opis Zastosowania

Beton na posadzkę w garażu

Na co należy zwrócić uwagę wybierając beton na posadzkę w garażu?

Posadzki w garażu pracują w nieco trudniejszych warunkach niż posadzki w pomieszczeniu mieszkalnym. Są one często narażone na wilgoć (np. topniejący śnieg z opon i podwozia samochodowego) a także są narażone na uszkodzenia mechaniczne (upadający ciężki klucz lub inne narzędzie). Z tego względu posadzki w garażu powinny być odporne na uderzenia oraz na wilgoć, oraz posiadać odpowiednią wytrzymałość mechaniczną.

Natomiast w przypadku posadzki w pomieszczeniach inwentarskich, oprócz obciążeń typowych dla posadzek (ścieranie) są one narażone na agresję chemiczną ze strony obornika, kiszonek czy nawozów i środków ochrony roślin. Z tego względu powinny charakteryzować się odpowiednią wytrzymałością oraz odpornością na czynniki korozyjne. W związku z tym zachęcamy do stosowania specjalnie zaprojektowanych do tego celu betonów specjalnych Agron.

O czym należy pamiętać wybierając beton na posadzkę?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na posadzkę należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.