Beton na strop w domu

Opis Zastosowania

beton na strop w domuStrop jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku, którego zadaniem jest przenoszenie obciążeń związanych z codziennym jego użytkowaniem (ciężar mebli i wyposażenia wnętrz oraz użytkowników budynku). Niestety jest to element, przy którym bardzo często dochodzi do błędów wykonawczych związanych z brakiem pielęgnacji betonu. Efektem tego są bardzo często spotykane spękania lub przemrożenia stropów.

Jaki beton warto zastosować na strop?

Z tego względu na strop warto stosować betony o nieco wolniejszym przyroście wytrzymałości wczesnej, które mają mniejsze tendencje do spękań wynikających z błędów pielęgnacji np. beton konstrukcyjny XtraBET (jednak należy pamiętać że każdy beton tej pielęgnacji wymaga). Alternatywą mogą być również betony zbrojone włóknem rozproszonym FIBRON, które również wykazują wyższą odporność na powstawanie ewentualnych pęknięć.

O czym należy pamiętać wybierając beton na strop?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na strop należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.