Beton na taras i balkon w domu

Opis Zastosowania

beton na taras i balkon w domu

Tarasy i balkony najczęściej wykonywane są w tym samym czasie i z tego samego betonu, co stropy. Jednak ich warunki pracy różnią się. Należy pamiętać, że tarasy i balkony narażone są zwykle na oddziaływanie mrozu, więc zastosowany do nich beton powinien być mrozoodporny. W związku z tym, do ich budowy zalecamy stosowanie betonu na taras i balkon o podwyższonej odporności na działanie mrozu, które będą trwałe nawet wtedy, gdy nie będą pokryte dodatkowymi warstwami wykończającymi.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając beton na taras lub balkon?

Należy zwrócić uwagę na właściwe zazbrojenie betonu na balkon lub taras – tak aby było to zgodne z projektem konstrukcyjnym. Często bowiem zdarza się, że w tych elementach dochodzi do błędów, które skutkują ich uszkodzeniem.

O czym należy pamiętać wybierając beton na balkon lub taras?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na taras czy balkon należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.