Kruszywa do drenaży opaskowych

Opis Zastosowania

Kruszywa do drenaży opaskowych

Dlaczego warto wybrać kruszywa do drenaży opaskowych?

W przypadku występowania na działce podwyższonego poziomu wód gruntowych oraz w przypadku budynków podpiwniczonych zaleca się wykonanie tzw. drenażu opaskowego, czyli systemu perforowanych rur z tworzyw sztucznych, których celem odprowadzanie wody z terenów wokół budynku i obniżanie poziomu wód gruntowych. Aby jednak drenaż mógł spełnić swoje zadanie, system rur powinien być przykryty czystym przepuszczalnym dla wody kruszywem. Wysoką wodoprzepuszczalność gwarantuje kruszywo stosunkowo grube o jednorodnym rozmiarze ziaren.

W przypadku zastosowania kruszyw zapylonych lub gruntów rodzimych zwykle dochodzi do szybkiego „zamulenia” opaski i niedostatecznej szybkości odprowadzania wody, przez co drenaż nie spełnia swojej funkcji.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.