Mieszanki wypełniające do przydomowych zbiorników

Opis Zastosowania

Mieszanki wypełniające do przydomowych zbiorników

Osadzając przydomowe zbiorniki podziemne (np. oczyszczalnie ścieków, szamba betonowe czy zbiorniki retencyjne na deszczówkę) należy pamiętać o odpowiednim zagęszczeniu gruntu wokół zbiornika i pod nim, aby nie doszło do osiadania lub wręcz zapadnięcia się gruntu i w konsekwencji uszkodzenia przyłączy hydraulicznych do zbiornika. O trwałości tego typu konstrukcji decyduje również wysokiej jakości, odporny na korozję beton zastosowany na prefabrykowany zbiornik. W praktyce budowy domu jednorodzinnego rzadko dysponujemy sprzętem do zagęszczania. Z tego powodu, podczas montażu zbiorników zachęcamy do skorzystania z mieszanek wypełniających GRUNTON, które są samozagęszczalne (nie wymagają wibrowania) a po stwardnieniu mają właściwości bardzo dobrze zagęszczonego gruntu. Alternatywnym rozwiązaniem może być również zastosowanie lekkiej mieszanki pianobetonu INSULARIS PIANO, która ze względu na niską gęstość (400-800 kg/m3), nie powoduje silnego wyporu osadzanego zbiornika w trakcie wypełniania przestrzeni wokół.

O czym należy pamiętać wybierając mieszanki wypełniające?

Pamiętaj jednak, że dobierając mieszankę wypełniającą do przydomowych zbiorników należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Polecane Produkty*

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.