Beton na posadzki komercyjne

Beton przeznaczony na posadzki w obiektach komercyjnych powinien być trwały i bezawaryjny w eksploatacji przez wiele lat. Musi przenosić obciążenia, nie tylko mechaniczne ale także termiczne i chemiczne, posiadać odpowiednio wysoką odporność na ścieranie, być szczelny oraz łatwy w codziennym utrzymaniu czystości.

Posadzki w budynkach komercyjnych wymagają indywidualnego podejścia.

Duże możliwości wyboru warstw wierzchnich dają inwestorowi czy projektantowi komfort, ale też mogą powodować trudność w wyborze optymalnego rozwiązania. Zobacz najlepsze rozwiązania dla Twojej inwestycji.

Specjalna receptura

Przystępując do realizacji posadzki w obiekcie komercyjnym należy określić nie tylko klasę i parametry betonu posadzkowego, ale również dobrać odpowiednią grubość posadzki oraz odpowiedni rodzaj zbrojenia w betonie. Technolodzy CEMEX dobierają odpowiednią recepturę oraz dopasowują odpowiedni rodzaj zbrojenia w betonie.

Wiarygodny dostawca

Ponieważ wymagania stawiane przed betonem posadzkowym są bardzo wysokie, opracowanie składu mieszanki oraz proporcje poszczególnych składników są czasochłonne i wymagają wielu prób w laboratoriach. Sprawdzony dostawca mieszanki betonowej gwarantuje, że dostarczana na budowę mieszanka betonowa jest najwyższej jakości, oraz że spełnia wymagania postawione przez Klienta.

Gwarancja jakości

Mieszanki betonowe są produkowane na skomputeryzowanych wytwórniach i mogą być wbudowywane w większości obiektów komercyjnych, jakich jak: centra handlowe, składy budowlane, magazyny, hale, centra logistyczne, powierzchnie wystawiennicze, budynki użyteczności publicznej itp.

Nie masz sprawdzonego wykonawcy?

CEMEX zapewnia profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Rekomendujemy skorzystanie z usług doświadczonych firm budowlanych, odznaczających się certyfikatem CEMEX Xperts

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt