Wypełnienie wokół ścian fundamentów

Wypełniając wykop wokół ścian fundamentowych należy pamiętać o odpowiednim zagęszczeniu gruntu, aby nie doszło do osiadania lub wręcz zapadnięcia się gruntu. W praktyce budowy domu jednorodzinnego rzadko dysponujemy sprzętem do zagęszczania. Ponadto stosując zbyt ciężki sprzęt do zagęszczania gruntu pojawia się ryzyko uszkodzenia ścian fundamentowych wskutek zbyt silnych wibracji.

Jakie mieszanki wypełniające polecamy?

Zachęcamy do skorzystania z mieszanek wypełniających GRUNTON, dzięki którym szybko i bezpiecznie wypełnisz wykopy wokół fundamentów.

O czym należy pamiętać wybierając mieszanki wypełniające?

Pamiętaj jednak, że dobierając beton na ściany fundamentów należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak np. konsystencja, gęstość zbrojenia, możliwość wystąpienia czynników korozyjnych itd. Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt