Beton Białystok woj. podlaskie - betoniarnia CEMEX

Białystok beton towarowy, architektoniczny i konstrukcyjny

Serdecznie zapraszamy Państwa do wizyty w betoniarni CEMEX w Białymstoku. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji betonu towarowego – posadzkowego i konstrukcyjnego, a także zapraw murarskich. Oferujemy najwyższej jakości mieszanki betonowe, projektowane zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Wszystkim zainteresowanym proponujemy przejrzenie naszej oferty oraz zakupy w wytwórni betonu w Białymstoku.

Dostarczamy beton do następujących: 
  • powiatów: białostocki, Białystok, bielski, grajewski, hajnowski, Łomża, łomżyński, moniecki, siemiatycki, sokólski, wysokomazowiecki, zambrowski
  • miejscowości: Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Siemiatycze, Sokółka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

Wytwórnia betonu towarowego Białystok

ul. Gen. F. Kleeberga 14
15-691 Białystok
85 875 15 50 Mariusz Borowski 601 588 465 Bartosz Sarat 693 022 388

Nasze realizacje

Farma wiatrowa Orla

Beton na budowę farmy wiatrowej Orla dostarczała wytwórnia betonu CEMEX w Białymstoku. Specjalnie zaprojektowana przez CEMEX receptura betonu, zapewnia stabilność i wytrzymałość fundamentów. Energia wiatrowa jest uważana za jedną z najczystszych, przy jej produkcji do powietrza nie dostają się gazy cieplarniane.

Opera i filharmonia podlaska

Gmach opery i filharmonii podlaskiej-europejskiego centrum sztuki to pierwsza w pełni profesjonalna sala operowo-sceniczna w całej wschodniej części Polski. Wysokiej jakości beton na budowę został dostarczony przez betoniarnię CEMEX.

Centrum handlowe Alfa

Betoniarnia CEMEX Białystok dostarczała również beton na budowę Centrum Handlowego Alfa. Jest to największe centrum handlowe w Białymstoku o ciekawej architekturze łączącej zabytkowe, ceglane budynki z nowoczesną architekturą.