Producent betonu CEMEX Polska o oszczędzaniu

Jak kupić beton?

Warto oszczędzać na betonie… mądrze!

Wybór odpowiedniego dostawcy i producenta betonu, a także odpowiedniej mieszanki betonowej jest niezmiernie ważny. Średnio koszt betonu dostarczanego na budowę przeciętnego domku jednorodzinnego stanowi ok. 3% kosztu budowy całego domu. Biorąc to pod uwagę warto dokładnie przemyśleć decyzję związaną z zakupem betonu, ponieważ faktyczna różnica w cenie, między poszczególnymi ofertami na rynku, jest wartością znikomą w porównaniu do kosztu wybudowania i wyposażenia domu – wybierając najtańszą ofertę na rynku (zwykle z niepewnego źródła) możesz zaoszczędzić ok. 0,3% wartości domu. To naprawdę znikoma oszczędność, która w przyszłości może okazać się pozorną.

Nie stać Cię na ryzyko – wybierz czołowego producenta betonu

Warto przypomnieć, że beton użyty do budowy Twojego domu ma zapewnić pewność jego konstrukcji oraz bezpieczeństwo i komfort Twoje i Twojej rodziny. Wybierając beton specjalistyczny XtraBET uzyskasz mieszankę betonową o odpowiednio zaprojektowanym i przygotowanym składzie,  a przez to unikniesz spękań* przyspieszających korozję stali zbrojeniowej, obniżających nośność elementu konstrukcyjnego i prowadzących w najgorszym przypadku do katastrofy budowlanej… W przyszłości w przypadku problemów z betonem nie będziesz tak jak w przypadku okien lub dachu mógł go w łatwy i tani sposób wymienić na nowy. Warto zatem wybrać produkt od renomowanego producenta betonu zapewniającego materiał wysokiej jakości i udzielającego na niego wieloletnią gwarancję.

Wybierz beton specjalistyczny XtraBET produkowany i dostarczany przez CEMEX

Dlaczego warto zaufać producentowi betonu CEMEX Polska?

  • mamy ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji betonu
  • jako czołowy producent betonu oferujemy szeroki wybór produktów do różnorodnych zastosowań: beton towarowy, zaprawy murarskie oraz wiele specjalistycznych produktów betonowych
  • przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów, dbamy o wysoką jakość surowców z których są produkowane
  • jako zaufany producent betonu posiadamy certyfikaty Instytutu Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu
  • zapewniamy profesjonalne i darmowe doradztwo technologiczne
  • oferujemy usługi dodatkowe: transport, pompowanie betonu i inne

Zobacz ulotkę Warto oszczędzać… mądrze!

Zadzwoń na naszą infolinię 801 238 669 lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym Przedstawicielem Handlowym z najbliższej Wytwórni Betonu. 

* w przypadku prawidłowej pielęgnacji betonu

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt