Beton płukany – jakie jest jego możliwe zastosowanie?

Beton płukany – jakie jest jego możliwe zastosowanie?

Betony płukane w naturalny sposób komponują się zarówno z otaczającą nas zabudową, jak i naturą. W trakcie opracowywania technologii tego rodzaju betonu, najważniejszym punktem działań było sprostanie wymaganiom jakie stawiają przed nami Klienci. DECO STONE pozwala tworzyć ujmujące i niesamowite kompozycje w połączeniu z kamieniem, metalem, drewnem oraz kostką brukową. Dzięki możliwości zastosowania betonów płukanych nie stawiamy granic wyobraźni, a nowe technologie pozwalają tworzyć jeszcze bardziej zaskakujące formy i bogatsze barwy.

Technologia płukanych nawierzchni betonowych DECO STONE pozwala nie tylko na wysokiej jakości estetyczne wykończenie, ale również podnosi komfort w czasie ich użytkowania, a także zmniejsza koszty eksploatacyjne na przestrzeni lat. Długowieczność technologii betonowych jest doceniana, gdyż stosowana jest od wielu lat, a jej popularność ciągle rośnie. Najważniejszymi zaletami betonu płukanego są jego trwałość oraz prostota wykonania. Wypłukane kamienie charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, przez co użytkowane nawierzchnie nie ulegają szybkiej degradacji tak jak nawierzchnie z kostek brukowych. Mieszanki betonowe dedykowane w/w. technologii są projektowane w taki sposób, aby sprostać nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym oraz przetrwać warunki zimowe panujące w Polsce. Betony płukane, dzięki zastosowaniu nowoczesnych domieszek chemicznych, pozwalają na spełnienie wymogów technologicznych i użytkowych. W konsekwencji możemy cieszyć się zrealizowaną inwestycją przez kolejne lata.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.