Jaki beton na dom zamówić ?

Jaki beton na dom zamówić ?

Po pierwsze zamówienie betonu na dom powinno być zgodne z wymaganiami projektowymi. Jednakże bardzo często wymagania projektowe mówią nam tylko o klasie betonu, czyli jego wytrzymałości i zdolności do przenoszenia obciążeń. Nic nie mówią o warunkach eksploatacji betonu i narażeniu go na oddziaływania środowiskowe. Np. powierzchnia tarasu lub balkonu, który jest narażony na działanie mrozu i opadów atmosferycznych wymaga zastosowania betonu nie tylko o odpowiedniej wytrzymałości, ale również mrozoodporności.

Więcej informacji na temat doboru odpowiedniego betonu do konkretnego zastosowania znajdziesz w sekcji „Zastosowania”.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.