Włókna stalowe do betonu – nowoczesne rozwiązania

Włókna stalowe do betonu – nowoczesne rozwiązania

Jednym z ostatnich postępów w technologii betonu jest dodawanie do mieszanki włókien stalowych lub polipropylenowych. Dla wielu zastosowań domowych najbardziej właściwą formą włókna jest drobne ciągłe włókno polipropylenowe.

Beton z włóknem polipropylenowym lub stalowym zawiera tysiące pojedynczych włókien, które podczas mieszania zostają równo rozproszone w całym betonie. Tworzy to trójwymiarowy system zbrojący, który powstrzymuje powstawanie niewielkich rys i pęknięć, które normalnie tworzą się na etapie dojrzewania betonu.

Stosowanie włókien stalowych lub polipropylenowych do betonu poprawia szereg jego właściwości m.in. wytrzymałość na zginanie oraz ścieralność betonu. Stosowanie włókiem może być bardzo opłacalne przy wykonywaniu jakiejkolwiek postaci płyt betonowych, takich jak ścieżki, podjazd, posadzka lub parking dla pojazdów. Włókna są szczególnie przydatne, jeżeli występują jakiekolwiek obawy dotyczące warunków gruntowych, jakości podbudowy lub zdolności skutecznej pielęgnacji betonu.

Przeczytaj więcej na temat betonu z włóknami.

SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ TWOJEJ BUDOWY ZAMÓWISZ BETON!

Pokaż wytwórnie betonu

LUB WPISZ KOD POCZTOWY BUDOWY, POKAŻEMY CI NAJBLIŻSZĄ WYTWÓRNIE BETONU

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEMEX Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym przekazywania mi informacji na temat oferty handlowej i działalności CEMEX Polska.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe) lub poprzez połączenia głosowe (jeżeli podaję numer telefonu).

  Uwaga: Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić obydwie powyższe zgody.

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności.